В Державній службі зайнятості реалізовується інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту – єдиного куратора для безробітних, передбачено Постановою Кабінету Міністрів  України. Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, буде надавати допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.
Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!

Курс Відгуки

4.6
 1. 5

  Дуже цікавий курс, дізнався для себе багато чого корисного!

 2. 3

  У вкладенні за темою “Тайм-менеджмент: можливості управління часом” завантажується презентація на тему “Профілактика та подолання професійного вигорання”

 3. 5

  Дуже багато корисної інфрмації

 4. 5

  Дуже цікава та доцільна інформація.

 5. 5

  Гарно та доступно викладено матеріал. Дякую.

 6. курс надзвичайно корисний

  5

  багато корисної інформації – нової для перебудови своїх звичок, ставлення до обставин і речей, порадувала стуктурованість інформації, легкість та змістовність подачі. дуже вдячна за роботу команди, яка над цим проектом працювала,щоб створити корисний продукт. він дійсно таким є.

 7. 5

  Дякую! Було дуже цікаво.

Шановні користувачі, сайт працює в тестовому режимі

AFF PAY AFF PAY Signup AFF PAY Loginp AFF PAY Affiliates Terms AFF PAY Advertisers Terms AFF PAY Privacy Policy AFF PAY FAQ AFF PAY Contact us