Запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу

Згідно з чинним законодавством у нашій країні заборонено висувати дискримінаційні вимоги до громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного й соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Виходячи з цього, жінки та чоловіки мають рівні права у всіх сферах життєдіяльності людини, включаючи ринок праці та працевлаштування.

В оголошеннях про вакансії заборонено вказувати вік кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу жіночій або чоловічій статі, вимагати від осіб, які влаштовуються на роботу, відомості про їхнє особисте життя, плани щодо народження дітей.

При порушенні наших прав і гарантій в частині законодавства про працю, зайнятість населення, соціальне страхування, працівник має право звернутись із відповідною заявою:

  • на підприємстві, в установі, організації до первинної профспілкової організації чи до комісії по трудових спорах, якщо її створено;
  • до Державної служби України з питань праці та її територіальних управлінь;
  • до органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування;
  • на Урядову гарячу лінію 1545;
  • органів прокуратури, суду.
(044) 288 10 00  zvern@dsp.gov.ua – звернення громадян  

Роботодавець зобов’язаний створювати рівні умови чоловікам та жінкам для праці, просування по роботі, підвищення кваліфікації; здійснювати рівну оплату за працю рівної цінності; забезпечувати рівні можливості поєднувати роботу із сімейними обов’язками тощо.

Також законодавством передбачено додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню чоловіків та жінок, які:

  • мають на утриманні дітей віком до шести років;
  • виховують без одного з подружжя дитину віком до 14 років, дитину з інвалідністю або особу з інвалідністю з дитинства.

База вакансій державної служби зайнятості містить перевірені, офіційні вакансії, які відповідають принципам забезпечення рівності усіх людей у виборі професійної діяльності.

Натомість, приватні оголошення про вакансії можуть містити дискримінаційні вимоги до претендентів та ознаки шахрайських схем. У будь-якому випадку, перш ніж влаштовуватися на роботу варто уточнити умови роботи та вимоги до конкретного робочого місця, якщо вони не були означені в описі вакансії.

 Загрози нелегальної трудової міграції

Щороку наші співгромадяни, які незадоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи, намагаються виїхати до інших країн з метою працевлаштування. Зрозуміло, що, за умови успішного працевлаштування, це сприяє підвищенню добробуту сімей, є джерелом валютних надходжень в Україну, загалом виглядає більш перспективно, ніж трудова діяльність у власній країні.

Проте, перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати ризики, що постають перед людиною, яка планує виїхати на роботу за кордон, а тим більше нелегально. Це і небезпека трудового рабства, і можлива руйнація сімейних відносин, і ускладнення батьківських відносин, і депресивні настрої.

Неодноразово засоби масової інформації розповідали про трагічні наслідки нелегального працевлаштування за кордоном. Тому, якщо ви все ж вирішили працювати за кордоном, важливо пам’ятати, що на кожному з етапів працевлаштування необхідно дотримуватися встановлених норм і правил, володіти повною та достовірною інформацією про роботодавця, мати укладений трудовий контракт.

Необхідно зважати на:

  • наявність у фірми-посередника з працевлаштування ліцензії Міністерства соціальної політики України на посередництво у сфері працевлаштування за кордоном. Актуальність ліцензії можна перевірити на сайті міністерства в розділі “Ліцензування”. Варто з’ясувати, на роботу з якими саме країнами має право агентство з працевлаштування;
  • отримання у посередника докладної інформації щодо процедури оформлення візових документів, процесу працевлаштування, вимоги вакансії, інформацію про роботодавця тощо;

Потрібно передбачити, що оформлення договірних відносин має здійснюватись у формі підписання договору про надання послуг між посередником і клієнтом та ін.

Варто враховувати всі “за” і “проти”, приймаючи такі важливі рішення, та зважати – які наслідки це матиме у майбутньому для вас та вашої родини, особливо з точки зору можливих соціальних та пенсійних виплат. Тож, закликаємо вас шукати роботу та працювати в Україні!

Насамкінець хочемо зауважити, що позитивного результату ми з вами можемо досягнути за умови злагодженої спільної роботи.

Ваша активна позиція у пошуку роботи, ваші зауваження та пропозиції щодо поліпшення нашої роботи будуть корисними і вам, і нам.

ДИВИТИСЯ ВСІ Додати примітка
Ви
Додати ваш коментар
 

Шановні користувачі, сайт працює в тестовому режимі