Зрілий пошукач: особливості пошуку роботи в 45+

Сьогодні ми з вами поговоримо про побудову кар’єри у віці 45+. Не для кого не секрет, що працевлаштування в цьому віці пов’язане з певними перешкодами. Ми обговорим, як ці перешкоди не тільки подолати, а й перетворити в плюси.

Донедавна вважалося, що професійне життя людини включає початок трудової діяльності на певній посаді і подальшу роботу в обраній сфері до виходу на пенсію. Людина серйозно готувалася до вибору професії і вважала, що на все життя закладає підвалини для своєї кар’єри. У зрілому віці накопичений професійний досвід дозволяв легко, навіть віртуозно виконувати свою роботу, людина успішно адаптувалася в умовах професії та оволодівала психологічними засобами праці.

Однак у сучасному світі цей сценарій зазнав суттєвих змін. Стало зрозумілим, що в процесі розвитку дорослої людини можуть змінюватися її установки, професійні потреби і цілі. Технічний розвиток і економічна нестабільність суспільства роблять неактуальним імператив «одна професія на все життя». Відбувається переструктурування самої природи праці та кар’єри.

Один із найголовніших способів конструктивного переживання ситуації втрати роботи – активний пошук нової. Важливе значення має уміння вдало презентувати себе на співбесідах у процесі працевлаштування. Варто приділяти увагу фізичному здоров’ю, що є не лише запорукою гарного зовнішнього вигляду, що справляє позитивне враження на роботодавців, а й підсилює опірну здатність до стресів, непередбачуваних обставин і втомі, що можуть виникати після звільнення.

Людям, які володіють актуальними для ринку праці професійними навичками, простіше віднайти підходящу роботу в порівнянні із тими, хто має недостатню або застарілу підготовку, тому підвищення кваліфікації та перенавчання є важливим компонентом успішного працевлаштування в зрілому віці.

Усвідомлення причин, що зумовили втрату роботи допомагає людині не лише пережити звільнення і знайти сили для пошуку нового робочого місця, але й зробити висновки з цього досвіду, набути нових навичок і знань, віднайти нові життєві перспективи та можливості, відкрити і розвинути приховані здібності і таланти. Такі особистісні чинники, як гнучкість, відкритість для нового досвіду, психологічна стійкість сприяють успішному вирішенню питань пошуку нової роботи.

Цікаво знати:

У  віці  41-46  років найвищого рівня розвитку досягає функція уваги, і люди, які досягли даного віку, володіють найкращими можливостями для активного навчання і самоосвіти, зберігають потенційні можливості для пізнавальної активності. Також емоційний інтелект досягає максимуму свого розвитку до 40–49 років і в подальшому залишається на сталому рівні.

Кроки до успішного працевлаштування в 45+

  • Підвищити кваліфікацію. Спеціалісти завжди в ціні. Сертифікати, дипломи та інші документи свідчать не тільки про те, що ви отримали певні знання, а й вказують на вашу активність, мобільність, прагнення розвиватись.
  • Перекваліфікуватись. За допомоги служби зайнятості можна освоїти нову професію, про яку ви мріяли і, яка має попит на ринку праці. Наприклад, значна кількість роботодавців не буде проти зрілого флориста, перукаря, кухаря, бухгалтера, продавця та інших працівників, якщо вони охайні, добре виглядають, мають міцне здоров’я і головне, мають бажання працювати, зростати професійно та приносити прибутки собі та фірмі.
  • Навчитись ефективно себе презентувати. Резюме – це перше враження роботодавця про вас, підійдіть до складання резюме та мотиваційних листів виважено та серйозно.
  • Оволодіти навичками грамотної поведінки на співбесіді. Намагайтесь виглядати бадьорою, активною та життєрадісною людиною. В ваші завдання входить розвіяти міф про те, що всі дорослі люди стомилися від життя і бажають тільки відпочивати. Життєвий досвід та мудрість – це ваші великі переваги.
  • Ігноруйте вікові рамки. Ніщо не заважає вам запропонувати себе на посаду, навіть якщо ваш вік не вкладається в зазначені рамки. Вашу кандидатуру розглянуть і в гіршому випадку просто не дадуть відповідь або відмовлять, в кращому – запросять на співбесіду.
  • Пам’ятайте про свої права. Згідно з чинним трудовим законодавством, роботодавець повинен у будь-якому випадку розглянути вашу кандидатуру і не може відхилити її з-за вашого віку. Вимагайте адекватного обґрунтування відмови.

Переконайте роботодавця у своїх перевагах

  1. Досвід, вміння та навички. І не лише професійний досвід а і життєвий. Часто старші люди в колективах стають менторами, тітчерами, наставниками, що уважний роботодавець розцінить як великий плюс.
  2. Стабільність. Ви не будете “стрибати” з однієї компанії в іншу, намагаючись зробити кар’єрний ривок.
  3. Нова роль в сім’ї. Діти виросли і не вимагають щоденного догляду – можна затримуватися вечорами, їздити у відрядження.
  4. Мотивація. Бажання заробити на майбутнє, подорожувати, не бути залежним від допомоги дітей.

Психологічні поради

Тримайте себе в тонусі.

Щоб уникнути зниження своєї вартості на ринку праці, підтримуйте і просувайте свій професійний рівень, відвідуйте тренінги, курси і семінари, піклуйтесь про своє здоров’я. Не зайвим буде нова професія, яка  актуальна на ринку праці.

Зверніть увагу на свій зовнішній вигляд.

Виглядати на 10 років молодше паспортного віку нескладно, якщо стежити за собою. Сучасний одяг, гарна зачіска – у вашому випадку немає дрібниць. Здоровий спосіб життя і заняття спортом допоможуть уникнути іміджу втомленого пенсіонера.

Розставте правильні акценти в резюме.

Не описуйте всю свою багатогранну біографію, починаючи з роботи в “закритому” НДІ в 197… році. Обмежтеся останніми десятьма роками.

Використовуйте зв’язки.

Для вікових шукачів пошук роботи по знайомству часто більш ефективний, ніж через кадрові агентства і розсилку резюме на зацікавлені вакансії. Знайомства – це не тільки друзі і родичі, а також колишні колеги, причому як начальники, так і підлеглі. Перегляньте свою записну книжку, запросіть на чашку кави “перспективних” знайомих, не соромтеся “закидати вудки”.

Не тисніть авторитетом.

На співбесіді демонструйте не тільки професіоналізм, але і готовність працювати в команді, відсутність “батьківської позиції” щодо старших за званням колег. Фрази “за тридцять років роботи в галузі…” або “що ви, молоді, в цьому розумієте», «а от колись» можуть викликати не той ефект, на який ви розраховуєте. Покажіть, що ви готові до освоєння нових знань, до розвитку, що ви цікавитесь сучасними технологіями, на ти з інтернет мережами, вмієте користуватись сучасними формами передачі інформації та зв’язку.

Не занижуйте планку очікуваної заротної плати – цим ви лише продемонструєте, що згодні на все, лише б вас взяли на роботу, і від безвихідності готові піти на маленькі гроші. Але і не завищуйте – цінується не вік і стаж самі по собі, а ваш  успішний досвід.

Від дискримінації по віковому цензу не застрахований ніхто. Причина приховується не тільки в менталітеті старшого покоління, але і в стереотипах роботодавців. Тим не менше, ситуація в найближчому майбутньому буде мінятися, вона вже змінюється.  Звинувачувати роботодавців не самий кращий вихід із ситуації, адже вони перш за все дбають про матеріальні статки власної  фірми, керуючись стереотипами,  що молоді спеціалісти швидше наповнять їх кишені, завдяки своїй вправності. Саме ВАМ слід довести, що Ви конкурентоспроможні, маєте бажання вчитися новому, оволодівати новими технологіями.

Психологи відмічають, що проблема відношення до людей середньогов віці, крім всього іншого, обумовлена станом сучасної масової культури, в якій пропагується образ «молодого та активного». Це звісно, тисне на людей середнього віку, заганяючи їх в певну нішу. В 45-50 років людина спокійна, надійна, досвідчена і все ще повна енергії. Про це не слід забувати.

Пам’ятайте!  Проявивши себе досвідченим працівником в резюме і сучасною, розкутою людиною на співбесіді, Ви отримаєте масу переваг під час працевлаштування. Вибір за власну успішність завжди за Вами!

Успішного Вам працевлаштування!

ДИВИТИСЯ ВСІ Додати примітка
Ви
Додати ваш коментар
 

Шановні користувачі, сайт працює в тестовому режимі